Wirtualne biuro

O USŁUDZE

Prowadzenie wirtualnego biura usługa obejmuje:

  • skrytkę pocztowa – odbiór korespondencji, przechowywanie korespondencji, codzienne raporty, z wyłączeniem możliwości prowadzenia działalności gospodarczej oraz posługiwanie się adresem w Urzędach i na materiałach reklamowych. Dodatkowo istnieje możliwość w ramach tej usługi wynajęcia Sali konferencyjnej, zgodnie z cennikiem.

  • adres do rejestracji firmy: adres do rejestracji działalności gospodarczej, odbiór i przechowywanie korespondencji, codzienne raporty, możliwość posługiwania się adresem w Urzędach i na materiałach reklamowych, zamieszczenie loga firmy na drzwiach wejściowych. Dodatkowo istnieje możliwość w ramach tej usługi wynajęcia Sali konferencyjnej, zgodnie z cennikiem.
  • pakiet biznesowy: adres do rejestracji działalności gospodarczej, odbiór i przechowywanie korespondencji, codzienne raporty, możliwość posługiwania się adresem w Urzędach i na materiałach reklamowych, zamieszczenie loga firmy na drzwiach wejściowych, przygotowanie korespondencji do wysyłki. Dodatkowo w ramach tego pakietu otrzymują Państwo pakiet 8 godzin miesięcznie do wykorzystania na spotkania biznesowe z klientami.

“Poprawiamy
profesjonalizm”