O Firmie

Twoją firmę zdominowała biurokracja? Poszukujesz porady prawnika? Prowadzisz własną działalność gospodarczą i potrzebujesz wsparcia przy rozliczaniu kosztów? A może po prostu masz dosyć pamiętania w swoim biznesie o kolejnych terminowych obowiązkach?

W takim razie nasza oferta to idealna propozycja dla Ciebie!

W ramach Spółki Doradztwa Podatkowego MDR Consulting Sp. z o.o. powołaliśmy grupę partnerską: EXOR Group Zespół Ekspertów Biznesowych, która zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, oferując im usługi na najwyższym poziomie, w szczególności w zakresie: szeroko rozumianej obsługi księgowej, outsourcingu kadrowo – płacowego oraz obsługi prawnej.

EXOR Group Zespół Ekspertów Biznesowych stworzyliśmy z grupy profesjonalistów, mogących pochwalić się bogatym doświadczeniem, których połączył wspólny cel: zbudowanie solidnej marki z zakresu doradztwa dedykowanego dla szeroko rozumianego biznesu. Zaprosiliśmy do współpracy najlepszych w swoich dziedzinach i zebraliśmy ich w jednym miejscu po to, by móc stanowić wsparcie dla Ciebie lub Twojej firmy na każdym etapie Waszego funkcjonowania. Dla Twojej wygody w naszej strukturze wyodrębniliśmy mocno wyspecjalizowane, wzajemnie współpracujące oraz uzupełniające się nawzajem działy, w tym:

  1. Dział Prawny,
  2. Dział Księgowy,
  3. Dział Controllingu i Finansów,
  4. Dział Kadrowy.

Nasi eksperci posiadają szerokie doświadczenie branżowe i biznesowe, wynikające ze współpracy zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jaki również największymi spółkami z różnych branż i sektorów gospodarki. Nasza eksperiencja poparta jest licznymi referencjami.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, współpracujemy także z wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi zarówno radców prawnych, adwokatów, jak i kancelariami: windykacyjnymi, notarialnymi, komorniczymi oraz doradców podatkowych.

Zawsze działamy na podstawie i w granicach prawa.

„Otaczajmy się ludźmi którzy ciągną nas w górę, a nie w dół.”

Poprawiamy
profesjonalizm

Outsourcing kadr i płac zapewnia redukcję kosztów i ograniczenie do minimum ryzyka operacyjnego. Posiadamy szerokie doświadczenie branżowe i biznesowe bazujące na współpracy zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jaki również największymi spółkami z różnych branż i sektorów gospodarki. Nasze doświadczenia poparte są referencjami.

Zarząd Spółki

Marek Rudy zarząd Exor Group
Dorota Widz zarząd Exor Group
Grzegorz Kusyk zarząd Exor Group
Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert