Exor Group

O Firmie

Twoją firmę zdominowała biurokracja? Poszukujesz porady prawnika? Prowadzisz własną działalność gospodarczą i potrzebujesz wsparcia przy rozliczaniu kosztów? A może po prostu masz dosyć pamiętania w swoim biznesie o kolejnych terminowych obowiązkach?

W takim razie nasza oferta to idealna propozycja dla Ciebie!

W ramach Spółki Doradztwa Podatkowego MDR Consulting Sp. z o.o. powołaliśmy grupę partnerską: EXOR Group Zespół Ekspertów Biznesowych, która zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, oferując im usługi na najwyższym poziomie, w szczególności w zakresie: szeroko rozumianej obsługi księgowej, outsourcingu kadrowo – płacowego oraz obsługi prawnej.

EXOR Group Zespół Ekspertów Biznesowych stworzyliśmy z grupy profesjonalistów, mogących pochwalić się bogatym doświadczeniem, których połączył wspólny cel: zbudowanie solidnej marki z zakresu doradztwa dedykowanego dla szeroko rozumianego biznesu. Zaprosiliśmy do współpracy najlepszych w swoich dziedzinach i zebraliśmy ich w jednym miejscu po to, by móc stanowić wsparcie dla Ciebie lub Twojej firmy na każdym etapie Waszego funkcjonowania. Dla Twojej wygody w naszej strukturze wyodrębniliśmy mocno wyspecjalizowane, wzajemnie współpracujące oraz uzupełniające się nawzajem działy, w tym:

Dział Prawny,
Dział Księgowy,
Dział Controllingu i Finansów,
Dział Kadrowy.
Nasi eksperci posiadają szerokie doświadczenie branżowe i biznesowe, wynikające ze współpracy zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jaki również największymi spółkami z różnych branż i sektorów gospodarki. Nasza eksperiencja poparta jest licznymi referencjami.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, współpracujemy także z wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi zarówno radców prawnych, adwokatów, jak i kancelariami: windykacyjnymi, notarialnymi, komorniczymi oraz doradców podatkowych.

Zawsze działamy na podstawie i w granicach prawa.

„Otaczajmy się ludźmi którzy ciągną nas w górę, a nie w dół.”

Działamy na podstawie i w granicach prawa

Outsourcing kadr i płac zapewnia redukcję kosztów i ograniczenie do minimum ryzyka operacyjnego. Posiadamy szerokie doświadczenie branżowe i biznesowe bazujące na współpracy zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jaki również największymi spółkami z różnych branż i sektorów gospodarki. Nasze doświadczenia poparte są referencjami.

Zarząd Spółki